Skolų išieškojimas

UAB “Verslo administravimo ir teisės paslaugų biuras” sėkmingai veikia nuo 2002-03-22 ir šiuo metu turi didelę patirtį skolų išieškojime. UAB „Verslo administravimo ir teisės paslaugų biuras“ – skolų išieškojimo paslaugas teikianti įmonė, kurios darbuotojų ilgametė patirtis ir sukauptos žinios leidžia paslaugas savo klientams teikti itin profesionaliai ir padėti teisiniais klausimais.  Naudojantis mūsų išieškojimo paslaugomis, galėsite neabejoti, kad tinkamu laiku ir atsižvelgiant į situaciją vėluojantiems mokėti klientams bus išsiųsti priminimai, imtasi reikalingų ikiteisminio išieškojimo priemonių ir, esant poreikiui, inicijuojamas skolų priteisimas. Taip pat aptarnausime Jūsų klientus neapmokėtų sąskaitų, mokėjimo grafikų ir kitais su skolų dengimu susijusiais klausimais. Mes koncentruojamės į rezultatus, efektyvų išlaidų panaudojimą ir kompetentingą bei draugišką klientų aptarnavimą. Mūsų procesai paremti efektyviais duomenų valdymo metodais, rinkos specifikos išmanymu, ilgamete skolų išieškojimo patirtimi bei pagarba visiems skolų išieškojimo proceso dalyviams.

UAB „Verslo administravimo ir teisės paslaugų biuras“ be išankstinių mokesčių atstovauja klientą santykiuose su skolininkais ir imasi visų teisėtų bei korektiškų priemonių, kad skola būtų sumokėta. Pasirašius sutartį, mes operatyviai pradedame skolininko paiešką, analizuojame jo finansinę būklę, inicijuojame įmonės turto paiešką, siunčiame skolininkui priminimus, pranešimus bei pretenzijas,  nuolatos su skolininku bendraujame telefonu, el. paštu. Pavykus susisiekti su skolininku vedame derybas dėl skolos grąžinimo. Priešingu atveju, vykdome priverstinį skolos išieškojimą. Mūsų įmonės tikslas – greitas ir veiksmingas skolos išieškojimas.

Išsiaiškinus, kad skolos neįmanoma išieškoti netgi teisminiu keliu, mes Jums galime padėti sumažinti finansinius nuostolius nurašant beviltiškas skolas.
Nepavykus išieškoti skolos, pateikiame savo išvadas bei pasiūlymus ir Jums pageidaujant, atstovaujame Jus teismuose, antstolių kontorose, notarų biuruose.

Kadangi mūsų įmonė teikia bankroto administravimo paslaugas, todėl mes pirmieji gauname informaciją apie galimas bankroto bylas ir šią informaciją sekame. Iškėlus bankroto bylą mes turime didelę patirtį atstovaujant įmones kreditorių susirinkimuose ir turime realią galimybę atgauti dalį ar netgi visą skolą bankroto atveju.
Mūsų įmonės darbuotojai turi ilgametę patirtį skolų išieškojime, todėl pasirinkę mūsų įmonę savo skolos išieškojimą patikėsite į reikiamas rankas.

Sukaupta darbo patirtis ir vidinės duomenų bazės leidžia mums būti efektyviems ir rezultatyviems. Ikiteisminis skolų išieškojimas – sudėtingas ir specialių žinių bei įgūdžių reikalaujantis procesas. Norint susilaukti sėkmės šioje veiklos srityje, reikia gerai išmanyti jos darbo principus bei metodus. Patikėję ikiteisminį skolų išieškojimą kvalifikuotiems specialistams, Jūs ne tik sutaupysite daug brangaus laiko bei jėgų, bet ir apsisaugosite nuo papildomų nuostolių.

Daugumą skolų mes išieškome kompromisų keliu, o kreditų grąžinimo klausimus sprendžiame efektyviomis derybomis. Mūsų profesionalumas ir patirtis leidžia pasiekti geriausių rezultatų. Skolų problemas patikėję spręsti trečiajai šaliai Jūs išsaugosite puikius santykius su klientais ir galėsite skirti daugiau laiko savo tiesioginei veiklai. Mes užtikriname tinkamą Jūsų įmonės atstovavimą bei gerų santykių su Jūsų klientais išsaugojimą visą bendradarbiavimo laiką. Dėl aukštos darbuotojų kvalifikacijos ir didžiulio profesinės patirties bagažo UAB „Verslo administravimo ir teisės paslaugų biuras“ yra viena iš Lietuvos skolų išieškojimo rinkos lyderių.

UAB „Verslo administravimo ir teisės paslaugų biuras“ visuomet stengiasi, kad klientai patirtų kuo mažiau nuostolių ir atgautų visas su skolų išieškojimu susijusias išlaidas. Procesiniai teisminio išieškojimo veiksmai pradedami tik mokių ir (arba) materialiuoju turtu disponuojančių skolininkų atžvilgiu.

UAB „Verslo administravimo ir teisės paslaugų biuras“ gali administruoti skolas po teisminio išieškojimo proceso metu ir šitaip padėti Jums sutaupyti laiko bei lėšų. Įmonės darbuotojai pateiks vykdomuosius dokumentus tinkamos teritorijos antstoliams ir stebės išieškojimo proceso eigą. Įvertinę atliktus veiksmus bei išieškotas sumas, mūsų specialistai pateiks Jums išsamią ataskaitą apie nuveiktus darbus.

Mes daugelį metų sėkmingai bendradarbiaujame su antstoliais, todėl užtikriname, kad vykdomieji dokumentai bus patikimai perduoti kvalifikuotam skolų išieškojimo specialistui, o Jūsų išlaidos priverstiniam skolos išieškojimui bus pačios mažiausios.

Skolų nurašymas – tai procesas, kurio metu įrodinėjama, kad asmens skola ar jos dalis yra beviltiška ir kad kreditorius stengėsi susigrąžinti skolą. UAB „Verslo administravimo ir teisės paslaugų biuras“ specialistai pasižymi nepriekaištinga juridine kompetencija skolų administravimo srityje, todėl gali suteikti Jums patikimą pagalbą šiame sudėtingame procese.

Įmonėje dirba kvalifikuoti, darbštūs bei talentingi darbuotojai, kurie garantuoja konkurencingų paslaugų suteikimą už prieinamą kainą. Lanksčiai, atsakingai ir greitai aptarnaujame tiek juridinius, tiek fizinius asmenis. Siekiame, jog mūsų suteiktos paslaugos būtų aukščiausios kokybės ir visados stengiamės pranokti kliento lūkesčius. Naudodamiesi mūsų paslaugomis, turėsite profesionalią teisinę pagalbą ir išvengsite papildomų mokesčių, kuriuos mokėtumėte samdydami teisininką pagal darbo sutartį arba advokatą pagal atstovavimo sutartį. UAB. „Verslo administravimo ir teisės paslaugų biuras“ paslaugas teikia visoje Lietuvoje.

Call Now ButtonPaskambinkite

Pin It on Pinterest

Share This