Buhalterija

Buhalterinės paslaugos

 

Mes tvarkome įmonių buhalterinę apskaitą kartu perimdami susijusius rūpesčius. Patikėję buhalteriją mums, Jūs būsite užtikrinti, kad ji sutvarkyta teisingai, ir netrukdomai užsiimsite savo verslu.

 

Kuo būsime naudingi

 

Patyrę darbuotojai yra mūsų stiprioji pusė.

Mūsų įmonėje dirba tik patyrę, savo darbą gerai išmanantys buhalteriai, kurie suteiks Jums vertingų patarimų ir padės taupyti mokesčius.

Patogus aptarnavimas.

Jūsų apskaitą tvarkys draugiški žmonės, kurie visada turi laiko padėti savo klientams.  Operatyviai atsakysime į Jūsų paklausimus, pateiksime suprantamas ataskaitas, atstovausime mokesčių patikrinimo metu.

 

Tvarkome apleistą buhalterinę apskaitą.

 

KAS SUDARO BUHALTERINĖS PASLAUGOS VERTĘ

 

Buhalterinės apskaitos taisyklės sudarytos taip, kad būtų tiksliai suskaičiuoti Jūsų uždirbti pinigai ir surinkti mokesčiai, todėl svarbu pasirinkti patikimą partnerį, kuris:

 •  suteiks Jums vertingų patarimų ir padės taupyti mokesčius;
 •  yra pasiruošęs padėti, kai tik Jums to reikia;
 •  yra kompetentingas ir atsako už atliktus darbus.

 

KOKIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS TEIKIAMOS

 

Mes sutvarkysime visą Jūsų įmonės buhalteriją kaip reikalauja įstatymai – registruosime buhalterines operacijas, apskaičiuosime mokesčius, darbo užmokestį, pateiksime deklaracijas ir kt. taip pat:

 • atstovausime Jūsų įmonę mokesčių inspekcijoje;
 • teiksime Jūsų veiklai reikšmingą informaciją apie pajamas, išlaidas, skolas, atsargas;
 • patarsime kaip mokėti mažesnius mokesčius nepažeidžiant įstatymų;
 • informuosime apie naujausius mokesčių pasikeitimus.

 

KAIP YRA TEIKIAMOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

 

Paskirsime Jūsų įmonei patyrusį buhalterį kuris tvarkys visą įmonės buhalteriją ir teiks susijusias konsultacijas. Jūsų ir buhalterio bendradarbiavimas vyks tokiu būdu:

 

Jūs sudarysite sutartis, išrašysite sąskaitas, vykdysite mokėjimus. Jei iškils klausimų visada gausite mūsų nemokamą konsultaciją; kartą per mėnesį Jūs pateiksite įmonės dokumentus mums – sąskaitas, banko išrašus, darbo sutartis. Taip pat galime administruoti visą verslą, t.y. visus dokumentus paruošime mes, taip pat visas sąskaitas ir kitus dokumentus taip pat surinksime mes.

 

Mes įregistruosime buhalterines operacijas, apskaičiuosime mokesčius, pateiksime deklaracijas ir pranešime kokius mokesčius reikia sumokėti; mes patikrinsime ar pateiktuose dokumentuose nėra klaidų, priminsime apie artėjančius terminus, parengsime veiklos ataskaitas.

 

UŽ KĄ MES ATSAKOME

 • Už savalaikį ir teisingą buhalterinių operacijų įregistravimą;
 • Už savalaikį ir teisingą mokesčių apskaičiavimą ir deklaracijų pateikimą;
 • Už buhalterinių duomenų ir dokumentų išsaugojimą.

 

Kokybiška ir kvalifikuota buhalterinė apskaita sėkmingo ir dinamiško verslo garantas. Lietuvos Respublikos teisės aktai juridinius asmenis įpareigoja buhalterinę apskaitą patikėti šios srities profesionalams, kad organizacijos galėtų sklandžiai ir profesionaliai tvarkyti finansus.

 

 

Kodėl apskaitos įmonė o ne etatinis buhalteris?

Mūsų nuomonė, svarbiausias specializuotos apskaitos įmonės privalumas prieš etatinį buhalterį yra tai, kad santykiai su buhalterinės apskaitos tvarkytoju tampa komerciniais santykiais tarp dviejų įmonių. Dviejų ekonominių subjektų bendradarbiavimas yra pagrįstas abipusiai naudingo ilgalaikio bendradarbiavimo siekimu, jis neturi neigiamųjų „žmogiškojo faktoriaus“ savybių. Mes atsakome už savo darbo kokybę ir įsipareigojame atlyginti nuostolius, atsiradusius dėl mūsų netinkamo sutartinių įsipareigojimų vykdymo. Patikėdami savo buhalterinę apskaitą mums taupysite savo brangų laiką – Jums nereikės rūpintis buhalterijos darbo organizavimu. Pagal pateiktus pirminius dokumentus, Jūsų įmonės buhalterinė apskaita tvarkysime savo biure, atstovausime Jūsų įmonei valstybinėje mokesčių inspekcijoje, Sodroje ir kitose institucijose. Įmonės vadovus konsultuosime apskaitos ir mokesčių klausimais. Parengsime reikalingas ataskaitas bei deklaracijas kontroliuojančioms institucijoms. Taip pat galėsime pateikti ir papildomų buhalterinės apskaitos bei teisinių paslaugų.

UAB apskaita

Uždaroji akcinė bendrovė (UAB) yra populiariausia verslo veiklos forma Lietuvoje. UAB apskaitai privalo turėti darbuotoją tvarkantį buhalterinę apskaitą arba juridinį asmenį, kuris atstovautų įmonę sudarant finansinę atskaitomybę.

IĮ apskaita

Nors individualios įmonės (IĮ) apskaita yra paprastesnė nei UAB, tačiau įmonės savininko turtas neatskiriamas nuo įmonės turto, tad savininkui taikoma neribota turtinė atsakomybė. Tai ypač svarbi priežastis atsakingai žiūrėti į finansinę veiklą.

Individualios veiklos apskaita

Individuali LR gyventojo veikla siekiant ekonominės naudos yra reglamentuojama buhalterinės apskaitos taisyklėmis.

 

 

Deklaracijų pildymas gyventojams

Dažnai pildant metines pajamų mokesčio deklaracijas, nekilnojamo turto ar kitas deklaracijas, iškyla klausimų ar neaiškumų, kaip teisingai deklaruoti ar apskaityti tam tikrus dalykus. Patyrę buhalteriai konsultuoja, pildo deklaracijas pagal pateiktus duomenis ir padeda išspręsti dėl deklaracijų kylančius klausimus.

Profesionalių buhalterių komanda sukaupusi ilgametę patirtį ir nuolat tobulindami ir keldami kvalifikaciją užtikrina apskaitos vedimą pagal:

 • LR Buhalterinės apskaitos įstatymus;
 • LR Įmonių finansinės atskaitomybės įstatymus;
 • Verslo apskaitos standartus;
 • Kitus su įmonės finansine veikla susijusius reglamentus.

Buhalterinės paslaugos teikiamos šiomis veiklos formomis užsiimančiomis įmonėms ir asmenims:

Priklausomai nuo įmonės veiklos pobūdžio, dydžio ir apskaitos, teikiamos:

Vyr. buhalterio paslaugos aktualios įmonėms dalinai besitvarkančioms apskaitą įmonės viduje, t.y. kuomet pirminius dokumentus suveda apskaitininkas. Tuo tarpu vyriausiasis buhalteris patikrina, susitemina duomenis bei iki galo atlieka buhalterines prievoles, paruošia ataskaitas, pažymas, skaičiuoja atslyginimus ir pan.

Apleistos buhalterijos tvarkymas

Nenuosekliai ir neatsakingai vedant buhalteriją metų pabaigoje prireikus pateikti ataskaitas finansinėms institucijoms išryškėja problema – nesutapimai bei duomenų trūkumas. Teikiant apleistos buhalterijos paslaugas yra peržiūrimi jau suvesti pirminiai duomenys, suvedami trūkstami dokumentai, perskaičiuojami mokesčiai, pateikiamos ataskaitos ir deklaracijos.

Deklaracijų pildymas gyventojams

Dažnai pildant metines pajamų mokesčio deklaracijas, nekilnojamo turto ar kitas deklaracijas, iškyla klausimų ar neaiškumų, kaip teisingai deklaruoti ar apskaityti tam tikrus dalykus. Patyrę buhalteriai konsultuoja, pildo deklaracijas pagal pateiktus duomenis ir padeda išspręsti dėl deklaracijų kylančius klausimus.

Call Now ButtonPaskambinkite

Pin It on Pinterest

Share This