Fizinių asmenų bankrotas

UAB “Verslo administravimo ir teisės paslaugų biuras” teikia fizinių asmenų bankroto administravimo paslaugas.

Lietuvoje fizinių asmenų bankroto įstatymas, numatantis galimybę nemokius asmenis atleisti nuo likusių skolų mokėjimo ir padėti išvengti skurdo, buvo priimtas 2012 m. gegužės 10 d. Šis įstatymas įsigaliojo nuo 2013 m. kovo 1 d.


Fizinių asmenų bankroto paskirtis – sudaryti sąlygas atkurti sąžiningų fizinio asmens, ūkininko ir kito fizinio asmens, kuris verčiasi individualia veikla, kaip ji apibrėžta Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatyme, mokumą užtikrinant kreditorių reikalavimų tenkinimą šio įstatymo nustatyta tvarka siekiant teisingos skolininko ir jo kreditorių interesų pusiausvyros.

Bankroto administratorius – fizinis arba juridinis asmuo arba juridinio asmens padalinys (filialas), Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo nustatyta tvarka turintys teisę teikti įmonių bankroto administravimo paslaugas. Taigi atkreiptinas dėmesys, jog ne bet koks asmuo gali teikti bankroto administravimo paslaugas, o UAB “Verslo administravimo ir teisės paslaugų biuras” turi teisę teikti įmonių bankroto administravimo paslaugas, todėl gali tinkamai ir teisėtai išnagrinėti fizinių asmenų bankroto procedūrą. Jeigu susidomėjote ar turite klausimų tokiu atveju maloniai kviečiame pas mus pasikonsultuoti ir garantuojame, jog rasime tinkamą sprendimą.

Call Now ButtonPaskambinkite

Pin It on Pinterest

Share This